Zaawansowane systemy audiowizualne dla biznesu i edukacji

 

Kim jesteśmy?

Świadczymy usługi związane z projektowaniem, dostawą i wdrażaniem zaawansowanych systemów audiowizualnych oraz Digital Signage przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych. Firma od lat współpracuje z najwyższej klasy specjalistami branżowymi, architektami, twórcami content’ów (treści) multimedialnych, artystami i projektantami dzieł tradycyjnych i multimedialnych, animatorami 3D.

Nasz zespół tworzą ludzie z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży AV. Współpracujemy m. in. z NEC Display Solutions, Edbak, EXTRON.

Nasza wiedza i doświadczenie pozwala na oferowanie kompleksowych rozwiązań. Wszystkie projekty realizujemy wspólnie z użytkownikami, rozpoczynając od stworzenia koncepcji, poprzez zaprojektowanie rozwiązania, instalację urządzeń a kończąc na adaptacji przestrzeni i pomieszczeń.

W naszych projektach oferujemy i wdrażamy najnowsze dostępne systemy multimedialne tak, aby stworzyć m. in. nowoczesne centra oraz sale szkoleniowe i konferencyjne.

Wdrożenia obejmujemy pełną opieką serwisową oraz wsparciem technicznym dostosowanym do wymagań naszych Klientów.

Maciej Dziadowiec – właściciel firmy MD-Solutions

Z wykształcenia jest geologiem górniczym. Absolwent i były pracownik Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie. Od 1991 roku związany z branżą informatyczną w przedsiębiorstwach tworzących oprogramowanie do zarządzania (CDN, COMARCH, MATRIX.PL, Soneta). W firmie NEC Display Solutions, producenta i lidera na światowym rynku profesjonalnych rozwiązań wyświetlania obrazu był konsultantem ds. klientów korporacyjnych. Obecnie zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem systemów audiowizualnych głównie dla muzealnictwa i szkół wyższych. Zajmuje się również popularyzowaniem zaawansowanych rozwiązań i systemów do zarządzania informacją i reklamą cyfrową - Digital Signage. Współzałożyciel i sekretarz generalny Stowarzyszenia Polish Digital Signage Association, w którym pełnił również funkcję członka zarządu.

Polish Digital Signage Association (PDSA) jest stowarzyszaniem branżowym działającym w Polsce od roku 2009. PDSA to platforma porozumienia głównych firm branży Digital Signage w Polsce, wspieranych przez międzynarodowe instytucje związane z rynkiem dynamicznej komunikacji marketingowej.

Współpraca:

Wojciech Kosek - Field Sales Engineer CSEE Przedstawicielstwa NEC Display Solutions w Polsce.

Absolwent Informatyki i Ekonometrii na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Inżynierii Klinicznej. Od 2004 roku czynny dziennikarz IT. Autor wielu artykułów z dziedziny technologii wyświetlania obrazu w prasie drukowanej oraz elektronicznej. W wielu tytułach występuje jako ekspert. Dodatkowo występuje jako prelegent na wielu branżowych konferencjach, spotkaniach biznesowych oraz forach.

Od 2007 roku zawodowo związany z japońskim producentem monitorów i projektorów: NEC Display Solutions. Obecnie odpowiedzialny za kwestie technologiczne związane z produktami NEC w całym rejonie Central South East Europe. W ramach korporacji członek europejskiej grupy roboczej odpowiedzialnej za tworzenie i rozwój najbardziej zaawansowanych produktów NEC, w tym specjalistycznych monitorów graficznych i medycznych oraz wielkoformatowych. Posiada ekspercką wiedzę w kwestiach technologii wyświetlania obrazu. Bierze udział w opiniowaniu i tworzeniu największych inwestycji IT/AV z zakresu produktów NEC w Polsce.

W branży IT powszechnie oceniany jako ponadprzeciętny trener i szkoleniowiec.

Radosław Krztoń - Specjalista ds. informatyki

Absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku Informatyka stosowana w technice oraz Informatyki i Ekonometrii WSEI Kraków. Zajmuje się administrowaniem infrastruktury sieciowej, bazodanowej i programowej.

Posiada gruntowną wiedzę na tematy związane z branżą IT m.in:

Bezpieczeństwo: Firewall, UTM, VPN, NAT; Łączność: sieci FTTx, LAN, WiFi, WAN; Domeny: Active Directory, QoS; Systemy: Windows Server 2000-2012, CAL, Zdalny dostęp’ Bazy danych: SQL Managment Studio Express, Firebird; Backup: RAID, NAS; Monitoring: Kamery IP, liczenie osób; Projekcje multimedialne.

 

 

 

MD-Solutions 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie JW Studio